Cześć, witaj w naszym sklepie!

Kim jesteśmy?

Annelle to rodzinny zakład krawiecki. Działamy na rynku od ponad dwudziestu lat. Przez cały ten czas sprzedawaliśmy nasze ubrania na rynku hurtowym w Głuchowie, jednak pandemia sprawiła, że otarliśmy się o zakończenie działalności. Brak zarobku przez ponad rok i jednorazowa pomoc rządowa w wysokości 12 tysięcy złotych (mniej niż tysiak na miesiąc, szacun 🤦‍♀️) praktycznie pogrzebały wszystko, co udało się osiągnąć moim rodzicom przez całe życie. Postanowiliśmy jednak zawalczyć o nasz rodzinny mini-biznes i stworzyć tę stronę internetową. Wkładamy całe serce w produkowane ubrania i zmierzamy w stronę bardziej ekologicznych materiałów i rozwiązań. Ufamy, że damy radę rozwinąć skrzydła i będziemy mogli ponownie doprowadzić do świetności naszą szwalnię.

Zespół

Anna Piecho – właścicielka, technik odzieżowy, nasza konstruktorka i główna krawcowa z ogromnym doświadczeniem i umiejętnościami. Dla mnie natomiast po prostu mama i bohaterka, która jest najlepszą specjalistką w swojej branży.

Sylwia Piecho – dyrektor kreatywny, fotograf, marketing specialist i jeszcze parę innych tytułów bym sobie nadała 😅. Głównie buduję i zarządzam tą stroną, podsuwam mamie szalone pomysły i fotografuję nasze produkty. Prowadzę także nasze wszystkie social media i obsługuję wiadomości e-mail.

Krzysztof Piecho – tata, nasze biuro obsługi klienta, specjalista ds. sprzedaży, biuro wysyłkowe i osoba załatwiająca nam do zakładu wszelkie dodatki, przywożąca materiały i sprowadzająca na ziemię przy zbyt szalonych pomysłach.

Piotr Piecho – motywator, przynajmniej tak sam kazał napisać 🙈😂. Mój mąż i nieoceniona pomoc przy wszelkich zadaniach 💪.

Hubert Piecho – brat, pomoc przy pakowaniu i wysyłce, awaryjna osoba do zarządzania stroną.